HAKKIMIZDA

30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe, çeşitli üretim ve satış alanlarında faaliyet gösteren firmamız, inşaat sektörünün ihtiyacı olan otomatik iskele ve platform sistemlerinin imalat satış ve kiralamasını yaparak sektöre yeni bir vizyon katmıştır.

Misyonumuz

Merkezinde insan güvenliği olan, çevreye duyarlı üretim yapan, Ar-Ge faaliyetleriyle ve yenilikçi uygulamalarla

ürünlerimizi geliştirerek, ülkemize ve bölgemize katma değer sağlamaktır.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe kullanılan mekanik platform sistemlerinin daha güvenli ve kaliteli olarak üretimini gerçekleştirip, sektöre ülke çapında katkı sağlamak ve müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Kalite Politikamız

Aysungur İskele olarak, müşteri gereksinimlerine ve uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler üretmek, ilgili tüm süreçlerin yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla sürekli olarak iyileştirilmesini temel alan Kalite Sistemi’nin gerekliliklerini yerine getirmek ve izlemek, ayrıca tüm yasal mevzuat ve gerekliliklere uymak ana hedefimizdir.

‘Kalite beklentilerin aşılmasıdır’ ilkesini benimseyen Aysungur İskele, ürün veya hizmetin ilk aşamasından müşteriye teslim edilene kadar geçen süreçte yapılacak tüm işlemlerde bu ilke doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti üzerine odaklanan bir yönetim anlayışı ile kurulduğu günden bu yana, her zaman daha iyiyi hedeflemiştir. Bu nedenle Türkiye aydınlatma sektörünün haklı lideri olmuş, sektöre getirdiği yüksek kalite anlayışı ve yenilikleriyle öncü olmayı başarmıştır.

Çevre Politikamız

Eklenecek